Нацрада оголошує конкурс на 22 вільних телеканали

Нацрада оголошує конкурс на 22 вільних телеканали

1712
Ukrinform
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов і оголошення конкурсу на мовлення з використанням вільних телеканалів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На конкурс пропонуються 22 телевізійних канали в аналоговому форматі у 8 областях України - це не нові канали, це аналогові частоти, що звільнилися. Мова йде про ефективне використання державного ресурсу. Жодних обмежень (для участі в конкурсі - ред.) немає, але ми хотіли би, щоб більше було українських каналів і в першу чергу місцевих", - сказав голова Національної ради Юрій Артеменко.

Як зазначив член Нацради Сергій Костинський, на конкурс в основному виставляються частоти, від яких відмовилися певні мовники або ж з певних причин  було анульовано ліцензії.

Читайте також: Законопроект про інтернет-телебачення скоро подадуть у Раду - Артеменко

"Враховуючи питання національної безпеки і забезпечення мовлення на прикордонних територіях України, ми пропонуємо винести ці канали. Декілька каналів знаходяться в центрі країни, але цікаві для місцевих мовників, але 90 відсотків стосуються областей, що знаходяться на прикордонні", - підкреслив Костинський.

Детальніше про телеканали, що будуть виставлені на конкурс, можна дізнатися на сайті Нацради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>