В Україні запускають Інформаційний центр Erasmus+ Youth

В Україні запускають Інформаційний центр Erasmus+ Youth

Укрінформ
В Укрінформі презентували Інформаційний центр Erasmus+ Youth, який розпочав свою роботу в Україні. 

Про це у четвер під час прес-конференції заявила директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Ірина Бєляєва.

"Ми нарешті маємо в Україні Інформаційний центр Erasmus+ Youth. Міністерство молоді та спорту давно і наполегливо говорило про те, що молодіжний компонент Erasmus+ є дуже важливим для нас. І одним із пріоритетів нашої роботи є мобільність молоді. З кожним днем Європа стає ближчою до нас і тому такі програми як Erasmus+ стають ще доступнішими та ближчими", - сказала Бєляєва. 

 Разом з тим, керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вілчінскас висловив сподівання, що завдяки роботі нового центру підвищиться кількість молодіжних проектів в рамках Erasmus+. 

"Завдяки інформаційному центру молодь зможе дізнатися про цю програму, а також найти партнерів через цей центр. Більше ніж 3 тисяч українців, студентів, професорів вже користувалися цією програмою, обмінялися досвідом. В Україні тільки близько 350 людей щороку користувалися можливостями Erasmus і з появою центру, ми думаємо, що ці цифри будуть зростати", - сказав Вілчінскас. 

 Координатор Інформаційного центру Erasmus+ Youth в Україні Анна Ковбасюк повідомила, що Інформаційний центр ERASMUS+ Youth надаватиме консультації та підтримку організаціям в Україні, сприятиме поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми.

"Основні цілі Інформаційного центру - інформувати про можливості для молодих людей та молодіжних організацій в рамках програми Erasmus+, а також підтримувати організації у реалізації проектів в рамках цієї програми", - додала вона.  

Ковбасюк повідомила, що інформаційний центр в Україні буде знаходитися в місті Суми, "однак діяльність центру буде зосереджена в різних містах". 

ERASMUS+ - це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмінів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

Читайте також: Польська фундація CEASC готує українських фахівців для роботи з грантовими коштами європейських фондів і програм

Ресурсний центр SALTO-YOUTH визначив координатором Інформаційного центру ERASMUS+ YOUTH в Україні громадську організацію "Центр євроініціатив".

Центр євроініціатив – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-