Українські льотчики отримали приз за кращий пілотаж на авіашоу в Британії

Українські льотчики отримали приз за кращий пілотаж на авіашоу в Британії

Фото
Укрінформ
Українські військові льотчики отримали приз за кращий пілотаж на міжнародному авіаційному показі "The Royal International Air Tattoo - 2017".

Про це інформує прес-служба Міноборони України.

"Військові льотчики 831 бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Полтавщині, стали переможцями в номінації "Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО" на міжнародному авіаційному показі "The Royal International Air Tattoo - 2017", який проходив з 14 по 16 липня 2017 року у Великій Британії", - йдеться в повідомленні.

Україна була представлена двома літаками-винищувачами Су-27 (на статичному та динамічному показах) та військово-транспортним літаком Іл-76 Повітряних Сил ЗС України.

Цього року українські льотчики збільшили кількість фігур вищого пілотажу та додали нові елементи, які виконували на малих та гранично малих висотах. Загалом програма була складена таким чином, щоб під час виступу показати можливості літака-винищувача, його маневреність, та професійний рівень військового льотчика, не виходячи за межі візуальної видимості. Демонстраційна програма, в залежності від метеорологічних умов, була відпрацьована у чотирьох варіантах.

Демонстраційну програму на бойовому літаку-винищувачі Су-27 виконував заступник командира 831 бригади тактичної авіації з льотної підготовки полковник Олександр Оксанченко.

"Ми виконували віражі на повних форсажах, проходи на малій та великій швидкостях, бойові розвороти з поворотом у внутрішній бік, проходи з випущеним шасі та бочка з випущеним шасі, бойові розворотів з "Бочками". Англійська погода внесла свої корективи у виступи, але ми показали гарний результат", - розповів він.

Читайте також: Українські льотчики відпрацьовують пілотажну програму для авіашоу в Британії

Зазначимо, що українські пілоти виконували свою демонстраційну програму на серійних літаках, а не на спеціально підготовлених та переобладнаних для авіапоказів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-