У Міносвіти сказали, що робити зі

У Міносвіти сказали, що робити зі "зниклими" заявами абітурієнтів

Ексклюзив
Укрінформ
Заяви абітурієнтів залишилися в системі ЄДЕБО, абітурієнтам необхідно їх поновити.

Про це Укрінформу повідомив перший заступник міністра освіти та науки Володимир Ковтунець.

"Заяви (на вступ - ред.) залишилися в системі, вони нікуди не зникли. Ці заяви зараз не бачать приймальні комісії вишів. Абітурієнтам треба зайти в свій кабінет і поновити свої заяви. Зараз результати ЗНО будуть підтягнуті", - сказав Ковтунець.

За його словами, проблеми в роботі ЄДЕБО в перші дні подачі вступниками заяв могли бути викликані тим, що адміністратор обмежив потужності системи.

"Розробник системи вважає що експлуатант, тобто "Інфоресурс" не підключив достатньо ресурсу. З іншого боку ми будемо розбиратися, що сталося. Іноді адміністратор системи намагається регулювати доступ таким чином, щоб можливо було відсіяти DDOS-атаки, які можливі при великій кількості звернень", - сказав Ковтунець.

Заступник міністра нагадав, що умовами прийому до ВНЗ визначені випадки, в яких абітурієнти можуть подавати документи до вишів у паперові формі. Також вступники можуть звернутися безпосередньо до приймальних комісій де їм нададуть допомогу з реєстрації заяв у електронній формі.

Читайте також: Свій рейтинг та шанси на вступ абітурієнти можуть відстежити у системі "Конкурс"

У понеділок, 17 липня, ДП "Інфоресурс" повідомив про ануляцію конкурсних заяв вступників, в яких не було надано повної інформації, зокрема про конкурсний бал.

Також державне підприємство "Інфоресурс" наголошує, що можливість електронної подачі заяв до вищих навчальних закладів буде обмежена щоденно з 8 до 10 ранку у зв'язку з проведенням технічних робіт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-