ТРК "Ера" поступається "першою кнопкою" Суспільному мовленню

ТРК "Ера" поступається "першою кнопкою" Суспільному мовленню

925
Ukrinform
Телерадіокомпанія "Ера" відмовиться від ліцензії на аналогове мовлення на користь телеканалу UA:Перший. 

Про це з медіакомпанією домовилося нове керівництво ПАТ "НСТУ", повідомляє прес-служба телеканалу.

"ТРК "Ера", яка з 2001 року мовила паралельно з телеканалом UA:Перший щоденно протягом понад 5 годин (з 6:00 до 9:00 та з 23:00 до 1:20), з 1 серпня покидає ефір. Компанії започатковують співпрацю, в рамках якої "ЕРА Медіа" отримає можливість виходити в ефірі UA:Перший з 06:30 до 09:30 з ранковою розважально-інформаційною програмою", - ідеться в повідомленні. 

Читайте також: Суспільне запускає платформу зворотного зв’язку

Як коментує голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія, нарешті вирішено питання, що не могло зрушити з місця протягом 16 років, відколи Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України надала "Ері" ліцензію на аналогове мовлення у мережі УТ-1. 

"Нам вдалося знайти компроміс, який влаштовує обидві сторони. Тепер принцип "одна частота - один канал" знову запрацює", - наголошує він.

Генеральний директор "Ера Медіа" Ігор Лоташевський вітає встановлення партнерських стосунків і розвиток довгострокової співпраці "Ера Медіа" та НСТУ, спрямовані на втілення спільних проектів. 

"ТРК "Ера" відмовляється від продовження ліцензії на аналогове ефірне мовлення з 1 серпня 2017 року. При цьому ми переходимо до професійної співпраці й на замовлення НСТУ вироблятимемо не менше 3 годин телепродукції на день для ранкового ефіру телеканалу UA:Перший", - повідомляє він. 

Як зазначається, завдяки досягненню таких домовленостей керівництву ПАТ "НСТУ" вдалося ще на крок наблизитися до виконання вимог Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення". Адже в ньому зазначено, що Суспільне має мовити 24 години на добу в ефірах двох загальнонаціональних телеканалів - "Культура" і UA:Перший.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>