У Києві підписали договір про постачання обладнання НАТО для кіберзахисту - 04.07.2017 16:00 — Новини Укрінформ
У Києві підписали договір про постачання обладнання НАТО для кіберзахисту

У Києві підписали договір про постачання обладнання НАТО для кіберзахисту

4163
Ukrinform
У Києві сьогодні між Північноатлантичним альянсом та СБУ підписано угоду «Про реалізацію Трастового фонду України - НАТО з питань кібербезпеки».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Інтереси української сторони представляє СБУ, Альянс визначив Румунію країною-лідером Фонду з боку НАТО.

Угодою передбачено розбудову в Україні мережі ситуаційних центрів реагування на комп'ютерний інцидент та розгалуженої мережі автоматизованих датчиків подій, інтегрованих в інформаційні мережі об'єктів критичної інформаційної структури.

Зазначалося, що станом на 1 липня технічне обладнання та програмне забезпечення для України в рамках першого етапу Трастового фонду знаходиться в Україні на базі СБУ, МЗС та Держспецзв'язку. Воно проходить інтеграцію у загальну інфраструктуру національної системи кібербезпеки відповідно до проекту.

Читайте також: Від кібератаки в Україні постраждали майже 30 банків – НБУ

Також схвалено рішення про подальший напрямок розбудови національної системи кібербезпеки з урахуванням можливостей Трастового фонду, а саме: підвищення технічних можливостей України у сфері кібербезпеки шляхом її оснащення автоматизованими датчиками подій та підключення до національної мережі ситуаційних центрів Держспецзв'язку та СБУ; створення центрів кібернетичної безпеки у системі Збройних сил України та Національній поліції з їх подальшим інтегруванням в національну мережу ситуаційних центрів.

Угоду підписав заступник генерального секретаря НАТО Сорін Дукару та голова Служби безпеки України Василь Грицак, заступник директора Румунської служби інформації Крістіан Бізадя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>