Росіяни визнали своїми ФСБшників, які "заблукали" в Україні - Слободян

Росіяни визнали своїми ФСБшників, які "заблукали" в Україні - Слободян

3799
Ukrinform
Російські прикордонники направили звернення українській стороні з проханням надати інформацію про своїх військовослужбовців, які нібито загубилися в Україні.

Про це повідомив кореспондентові Укрінформу помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Російські прикордонники направили нам звернення з проханням надати інформацію про своїх військовослужбовців. Формально, таким чином вони підтвердили, що це їх військовослужбовці загубилися в Україні", – сказав Слободян.

За його словами, затримані спротив не чинили, при них не було документів, Зараз українські прикордонники спільно із іншими правоохоронцями проводять заходи для з'ясування осіб затриманих. Після відповідних заходів буде прийнято рішення про їх долю. 

Вони наразі перебувають в одному з прикордонних підрозділів, з ними прводяться фільтарційні заходи, сказав Слободян.

Як повідомляв Укрінформ, 30 червня близько 2.30 українські прикордонники затримали на адмінмежі з Кримом двох невідомих осіб без документів. Під час попереднього опитування було встановлено, що затримані є військовослужбовцями прикордонної служби ФСБ РФ. 

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко зазначив, що затримані пояснили, що нібито виконували роль учбових порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-