Апеляції на результати ЗНО: балів можуть і додати, і відняти

Апеляції на результати ЗНО: балів можуть і додати, і відняти

Укрінформ
Перед поданням апеляції щодо зовнішнього незалежного оцінювання варто об'єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки в разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не лише у бік збільшення, а й зменшення кількості балів.

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, інформує сайт Міністерства освіти і науки 

«Розгляд апеляційної заяви - це фактично повторне визначення результату ЗНО, адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей. Радимо попередньо завантажити скан-копію бланків відповідей та об'єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки у разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не лише у бік збільшення, а й зменшення кількості балів. Щоб ознайомитися зі сканкопіями бланків відповідей, достатньо зайти на свою інформаційну сторінку та сформувати запит», - заявив Карандій.

Зазначається, якщо учасник ЗНО має сумнів щодо правильності встановлення результату, він може подати апеляційну заяву в письмовій формі до УЦОЯО протягом п'яти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів. 

Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті, сказано в повідомленні. Учасники ЗНО, які подали апеляційні заяви на результати тестування, повинні повідомити про це керівника свого навчального закладу.

В УЦОЯО інформують, що розгляд заяв здійснює апеляційна комісія протягом п'ятнадцяти календарних днів з урахуванням дня їх надходження. Окрім того зазначається, що учасники ЗНО можуть бути присутніми під час розгляду скарг. 

«Інформацію про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому розглядатимуть заяви щодо результатів, буде розміщено на веб-сайті Українського центру. Інформацію про результат розгляду апеляційної заяви буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення. Також буде надіслано витяг з протоколу засідання апеляційної комісії», - інформує УЦОЯО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-