У МІП назвали 7 найбільш поширених пропагандистських тез Кремля щодо України

У МІП назвали 7 найбільш поширених пропагандистських тез Кремля щодо України

2186
Ukrinform
Міністерство інформаційної політики України зібрало TOP-7 найбільш поширених наративних тематик, які російська влада спрямовує проти України у рамках своєї інформаційної агресії.

Про це повідомив у Facebook заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

"Ми з колегами в Міністерстві інформаційної політики України зібрали TOP-7 найбільш поширених наративних тематик, які Кремль спрямовує проти України у рамках своєї інформаційної агресії. Це, звичайно, не вичерпний перелік, але найбільш поширені та чутливі тези", - зазначив він.

1. Як погано жити в Україні.

Політична і економічна криза. Протести, політичні скандали та заяви Опоблоку чи проросійської опозиції, "неминуче падіння влади Порошенка". Захід "втомився від України": сюжети про небажання Заходу допомагати Україні, про скорочення або припинення допомоги, або про "розчарування" щодо реформ чи самої України. Енергетична криза в Україні. Сюжети про проблеми з вугіллям, газом, АЕС, ТЕС, ТЕЦ, про збитки від блокади, про підвищення тарифів на ЖКХ. Негативні сюжети, які стосуються безвізового режиму Україна-ЄС. "Обман", "все одно на кордоні треба мати купу документів", "зубожіння українців", "немає грошей на ту Європу" тощо. МВФ та Україна. Будь-які негативні сюжети: "кабала", "МВФ не дасть гроші", "гроші вкрали" тощо.

2. Скасування санкцій проти Росії.

Зняття санкцій з РФ. Коментарі чи заяви стосовно "зняття санкцій найближчим часом", або про "втомленість Заходу від санкцій" чи "небажання країн Заходу продовжувати санкції".

3. Дискредитація ЗСУ.

"ЗСУ обстріляли Донбас", сюжети про "військові злочини ЗСУ", про "іноземних найманців та інструкторів в ЗСУ", про "шалені втрати" чи "пияцтво". Заяви Росії, терористів чи будь-кого іншого про "небажання Києва виконувати Мінські угоди", про зрив Мінських угод, коментарі щодо роботи СММ ОБСЄ, тощо.

4. Україна відмовляється від Донбасу.

Київ відмовився від Донбасу або втрачає його. Усі заяви стосовно того, що нібито "Київ робить все, щоб втратити Донбас". Київ знищує Донбас. Геноцид Донбасу, економічна блокада, торгова блокада, невиплата пенсій та соцвидатків в ОРДЛО тощо. Заяви ватажків терористів. Будь-які висловлювання терористів стосовно України та окупованих територій.

5. КримНАШ.

Заяви РФ та окупаційної "влади" Криму щодо півострова. Неймовірне "покращення" після анексії.

6. Україна підтримує тероризм.

Зв'язок України з ісламістами. "Підготовка в Україні ісламістів для війни в Сирії", "передача зброї ісламістам", "ісламістські батальйони на Донбасі" тощо. Українські диверсанти в Криму, на Донбасі чи в РФ, підготовка диверсій, терористи, терористичні акти. Зв'язок України з ісламістами. "Підготовка в Україні ісламістів для війни в Сирії", "передача зброї ісламістам", "ісламістські батальйони на Донбасі" тощо.

7. Україна – радикальна.

Сюжети про "розгул радикалів, неонацистів, націоналістів, фашистів, вандалів" тощо. Будь-які сюжети про утиски російської мови або російськомовних в Україні. Русофобія Києва, ненависть до всього російського, спроби переписати історію, зневага до спільного минулого та перемоги над нацизмом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>