Гелетей про вбивство Вороненкова: Справа рухається у правильному напрямку

Гелетей про вбивство Вороненкова: Справа рухається у правильному напрямку

Укрінформ
Скоєний у Києві замах на чеченських добровольців Адама Осмаєва й Аміну Окуєву є серйозним викликом для українських спецслужб, тому оцінка цим подіям вже дана.

Про це начальник Управління держохорони генерал-полковник Валерій Гелетей сказав журналістам перед початком турніру з рукопашного бою між командами силовиків, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Замах на Адама Осмаєва - це дійсно виклик для спецслужб, тому що кожен день та у кожному місті ситуація має бути під контролем. Спецслужби мають працювати у постійному режимі, щоб не відбувалося таких масштабних інтегрованих проектів, коли під виглядом якихось представників інших держав, журналістського товариства, прикриваючись іншими агентами, займалися за великим рахунком замовними убивствами», - сказав Гелетей.

За його словами, подіям, які сталися із чеченськими добровольцями, вже дана оцінка, проаналізовано те, яким чином потрапила в Україну людина, що стріляла в Осмаєва.

Водночас Гелетей зазначив, що спецслужби діють у межах закону та своїх повноважень, у спосіб, який передбачений законодавством, а інструментів запобігання таким ситуаціям не так вже й багато.

«Але, звичайно, заходи будуть посилюватися. Служби мають працювати так, щоб у нас дійсно тих, хто працює на спецслужби, тих, хто завербований, та тих, хто працює на російські спецслужби, як мінімум видворили поза межі держави, а максимум — притягли до кримінальної відповідальності за скоєне», - підкреслив начальник УДО.

Водночас, відповідаючи на запитання про розслідування резонансного убивства російського політика Дениса Вороненкова, Гелетей зазначив, що оперативно-слідча група у цій справі працює потужно і вже найближчим часом громадськість почує багато нового. «Я не хочу нашкодити слідству, тому не буду зараз коментувати. Але, так, справа рухається, і я думаю, що у дуже правильному напрямку», - сказав Гелетей.

Як повідомляв Укрінформ, 1 червня на Подолі у Києві невідомий під виглядом іноземного журналіста, який нібито хотів взяти інтерв'ю, стріляв в учасників АТО добровольців Aдама Осмаєва і Аміну Окуєву. Окуєва з метою самозахисту відкрила вогонь у відповідь і поранила стрільця.

Колишнього депутата Держдуми від КПРФ Дениса Вороненкова застрелили 23 березня 2017 року центрі Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-