Нацгвардія знайшла фейк на сайті СБУ

Нацгвардія знайшла фейк на сайті СБУ

Скрін
2041
Ukrinform
Нацгвардія спростовує затримання Службою безпеки України командира військової частини Нацгвардії на хабарі.

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України. 

"Національна гвардія повідомляє, що командири військових частин Національної гвардії виконують свої обов’язки у штатному режимі й інформація щодо затримання командира військової частини нацгвардії не відповідає дійсності. Натомість, за нашими даними, Службою безпеки України 30.05.2017 року близько 17.00 годин затримано КОМАНДИРА РОТИ однієї з військових частин", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наказом командувача НГУ від 17.05.2017 №59 капітан Красуляк В.Б. звільнений з військової служби, по завершенню контракту. Термін контракту закінчується 01.06.2017.

Раніше 02 червня 2017 року о 13:50 на сайті Служби безпеки України було оприлюднено інформацію про нібито затримання у місті Києві командира однієї з військових частин Нацгвардії на Івано-Франківщині.

Пізніше на сайті СБУ виправили інформацію на таку: " На Івано-Франківщині СБУ затримала на хабарі одного з командирів частини Нацгвардії".

У виправленному повідомленні значиться: "Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі одного з командирів однієї з частин Національної гвардії на Івано-Франківщині. Правоохоронці протягом двох місяців задокументували кілька фактів вимагання капітаном грошей з підлеглих за невжиття дисциплінарних заходів за порушення ними військової дисципліни. Оперативники спецслужби затримали одного з керівників частини згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у службовому кабінеті під час отримання від військовослужбовця частини хабара. Загальна сума, яку капітан вимагав з чергового підлеглого, становила п’ять тисяч гривень". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-