На ЗНО з англійської прийшли 94% від зареєстрованих

На ЗНО з англійської прийшли 94% від зареєстрованих

1554
Ukrinform
У понеділок, 29 травня, відбулося зовнішнє незалежне тестування з англійської мови. Участь в тестуванні взяли 78 830 осіб, або 94% від загальної кількості зареєстрованих.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з англійської мови взяли 78 830 осіб, що становить 94% від загальної кількості зареєстрованих", - йдеться у повідомленні.

В Центрі зазначили, що правильні відповіді на запитання сертифікаційного тесту будуть оприлюднені завтра, 30 травня, на порталі УЦОЯО в розділі "Предмети ЗНО".

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву.

На додаткову сесію ЗНО з англійської мови можуть також зареєструватися учасники тестування з Красногорівки Донецької області, які не змогли взяти участь у тестуванні через воєнні дії.

Як відомо, до 16 червня  в Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Додаткова сесія ЗНО пройде з 3 по 12 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-