МОН попереджає: база даних з питань освіти тимчасово буде поза доступом

МОН попереджає: база даних з питань освіти тимчасово буде поза доступом

1482
Укрінформ
У зв'язку з оновленням програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти доступ користувачів до бази даних буде тимчасово призупинено. Навчальні заклади повинні подати замовлення на документи про освіту до 18 травня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Щоб забезпечити якісну та безперебійну роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти, зокрема, під час вступної кампанії, буде замінено програмне забезпечення в ЄДЕБО та здійснено інші технічні заходи. Для реалізації усіх цих змін доступ користувачів до бази буде призупинений з 20 травня до 12 червня 2017 року. У зв'язку з цим  просимо користувачів ЄДЕБО до 18 години 19 травня завершити внесення до бази відомостей станом на зазначену дату", - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві наголосили, що для того, щоб вчасно видати документи про професійно-технічну та вищу освіту випускникам, які завершують навчання до 18 червня, навчальні закладам повинні сформувати замовлення на створення інформації, що міститься в документах про освіту, до 18:00 18 травня.

Якщо такі замовлення будуть оформлені належним чином, то технічний адміністратор ЄДЕБО в електронній формі надасть навчальним закладам до 16:00 19 травня присвоєні реєстраційні номери та необхідну інформацію.

Для тих, хто завершує здобуття професійно-технічної та вищої освіти після 18 червня, формування замовлень здійснюватиметься в ЄДЕБО після відновлення доступу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-