МОЗ проведе ранкову зарядку на підтримку медреформи

МОЗ проведе ранкову зарядку на підтримку медреформи

1143
Укрінформ
"Активувати" реформу за допомогою фізичних вправ працівники МОЗу вирішили публічно, неподалік від Маріїнського парку

Наступного тижня, 18 травня, о 9 ранку на території оглядового майданчику Маріїнського парку (м. Київ, вул. Грушевського, 7) відбудеться ранкова зарядка «Активуй реформу!» за участі в. о. міністра охорони здоров'я України доктора Уляни Супрун, представників уряду України, команди МОЗ, КМДА та студентів київських вищих навчальних закладів. Про це повідомляє пресс-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Захід проводиться для привернення уваги громадськості до здорового способу життя, важливості медичної реформи, яка має стартувати вже в липні 2017 року, та ухвалення пакету законопроектів, необхідних для втілення реформи", -  йдеться у повідомленні.

Верховна Рада України зареєструвала законопроекти №№ 6327, 6328, 6329, 6347, що докорінно змінять систему охорони здоров'я в Україні. Очікується, що наступного тижня народні депутати включать до порядку денного розгляд цього пакету законопроектів, а до кінця сесії проголосують за їх ухвалення.

Ранкова зарядка проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров'я МОЗ України. 

Детальніше про подію можна дізнатися на сторінці заходу у мережі Facebook.

Зображення з Великої медичної енциклопедії

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-