SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Мінінформ презентував іноземним журналістам фотовиставку з АТО - 12.05.2017 16:15 — Новини Укрінформ
Мінінформ презентував іноземним журналістам фотовиставку з АТО

Мінінформ презентував іноземним журналістам фотовиставку з АТО

Фото
965
Ukrinform
Міністерство інформаційної політики презентувало в Укрінформі фотовиставку робіт, зроблених у зоні проведення АТО.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на відкриття виставки запросили іноземних журналістів, що висвітлюють 62-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення".

"Ці фото - з передової", - звернулася до журналістів завідувач сектору медіакомунікацій та зв'язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк.

За її словами, в МІП не могли обійти тему російської агресії на Донбасі під час проведення Євробачення-2017. Як наголосила Соботюк, світ має дізнатися про мужність українських воїнів, які захищають не лише Україну.

На фото - як воєнні дії, так і дуже рідкісні моменти перепочинку. Світлини вражають і не залишають байдужими нікого. Фотовиставку розташовано у вітринах Укрінформу, побачити її можуть усі бажаючі.

У вікнах Укрінформу відкрилася виставка, присвячена бійцям АТО. Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-