Поліція оточила будинок із ОУНівцями, які виступають проти

Поліція оточила будинок із ОУНівцями, які виступають проти "маршу комуністів"

4830
Укрінформ
Невелика група молодих людей з символікою ОУН розгорнули прапори на верхньому поверсі триповерхової будівлі по вул. Мазепи, 6а у Києві, закликаючи не допустити акції проросійських сил. 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, будівлю оточили поліцейські, а близько 30 правоохоронців зайшли до приміщення, щоб унеможливити провокації з боку радикально налаштованих молодиків.

Під самою будівлею кілька людей тримають плакати "Не допустимо маршу комуністів!". 

Втім загалом ситуація спокійна.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві на площі Арсенальній безпрецедентні заходи безпеки у зв'язку з анонсованими акціями проросійських та праворадикальних сил. Виставлено посилені наряди поліції та Нацгвардії, вони вишикувалися шеренгою до самої площі перед підземним переходом, що веде на вулицю Івана Мазепи. 

Вихід на вулицю Івана Мазепи загороджено решітками, стоять металеві рамки з металошукачами, поліцейські не пропускають на вулицю Івана Мазепи цивільних, а лише громадян з пропусками, ветеранів та журналістів.

Раніше повідомлялося, що 9 травня свої акції планують провести проросійські сили, які ініціювали марш "Никто не забыт, ничто не забыто" як альтернативу "Безсмертного полку". В цей же час на противагу їм на акцію мали вийти ОУНівці Миколи Коханівського з акцією "Смертний полк".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-