Частина коштів зі спецконфіскації піде на соцзахист бійців АТО

Частина коштів зі спецконфіскації піде на соцзахист бійців АТО

1188
Ukrinform
Частина коштів, конфіскованих з рахунків оточення екс-президента Віктора Януковича, буде спрямована на соціальний захист бійців АТО.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі "Еспресо.TV", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Конфісковані гроші також будуть витрачатися на соціальний захист бійців АТО. Наш обов'язок - щоб хлопці на передовій мали належний рівень, в тому числі, соціального захисту, реабілітаційні центри, житло для військовослужбовців. Це виключно соціальні програми", - зазначив урядовець.

Він також уточнив, що решту конфіскованих коштів уже розплановано на втілення інфраструктурних проектів у регіонах.

"Основна стаття витрат - державний фонд регіонального розвитку. Через цей фонд кошти розподіляються між областями і за конкретними проектами вкладаються в інфраструктуру", - сказав віце- прем'єр-міністр.

Як відомо, 28 січня 2015 року Державна служба фінансового моніторингу заблокувала 1,42 млрд доларів на рахунках нерезидентських компаній, пов'язаних з Віктором Януковичем, його близькими, посадовцями колишнього уряду країни та пов'язаними з ними особами.

28 квітня набрало чинності рішення Краматорського суду про конфіскацію цих коштів, а також облігацій внутрішньої державної позики України.

На рахунки Державного казначейства вже зараховано 1,1 млрд дол. США в рамках виконання рішення Краматорського суду. Додатково ще 200 млн доларів у цінних паперах будуть передані міністерству фінансів і, відповідно до законодавства України, на цю суму буде зменшено внутрішній борг держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-