У мережу виклали момент вибуху автомобіля ОБСЄ

У мережу виклали момент вибуху автомобіля ОБСЄ

Відео
1685
Ukrinform
В Інтернеті з'явилося відео, на якому зафіксовано момент вибуху автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Луганщині.

Відео оприлюднило в четвер Радіо Свобода.

"За інформацією кореспондента Радіо Свобода Крістофера Міллера, запис редакція отримала від "джерела з української сторони". Згідно з його даними, дорога, де трапився вибух, рідко використовується цивільними через близькість до лінії зіткнення, але у розширеній версії відео видно ще третю неідентифіковану машину, яка проїжджає цією дорогою через 9 хвилин у напрямку вибуху", - йдеться у повідомленні.

У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ заявили 28 квітня, що, на їхню думку, підрив автомобіля ОБСЄ на непідконтрольній українській владі території Луганщини не був нещасним випадком, міну заклали навмисно.

Зранку 23 квітня у районі села Пришиб на контрольованій угрупованням "ЛНР" частині Луганщини підірвався автомобіль СММ ОБСЄ. Загинув американський фельдшер Джозеф Стоун – перший член місії ОБСЄ, що помер за три роки збройного конфлікту на території України.

Окрім того, тоді ж були госпіталізовані ще двоє членів патруля місії – громадяни Німеччини та Чехії.

В угрупованні "ЛНР" звинуватили у підриві автомобіля ОБСЄ "підготовлену українську диверсійно-розвідувальну групу". Натомість у Міністерстві закордонних справ України вважають, що підрив автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі є спробою Москви і підтримуваних нею бойовиків залякати спостерігачів. Служба безпеки України кваліфікувала інцидент як теракт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-