Уряд визначив максимум доплати до пенсій колишнім працівникам ЧАЕС

Уряд визначив максимум доплати до пенсій колишнім працівникам ЧАЕС

1506
Ukrinform
Кабінет міністрів вніс зміни до пункту 1 постанови від 13 вересня 2001 р. № 1155. Цим рішенням уряд затвердив максимальну суму щомісячної доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам, вивільненим у зв'язку із закриттям Чорнобильської АЕС.

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

«Кабінет міністрів України вніс зміни до пункту 1 своєї постанови від 13 вересня 2001 р. № 1155. Відповідний проект акта розроблено Мінсоцполітики з метою уточнення розрахункової величини суми максимального розміру щомісячної доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам, вивільненим у зв'язку із закриттям Чорнобильської АЕС», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, прийнятим рішенням було визначено, що максимальний розмір щомісячної доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам, які станом на 15 грудня 2000 року перебували в трудових відносинах з Чорнобильською АЕС на постійній основі (крім сумісників) і мають право на отримання пенсії як на загальних, так і на пільгових умовах, а також по інвалідності, і вивільнені у зв'язку із закриттям Чорнобильської АЕС, становитиме 949 гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-