Кабмін знайде гроші для Нацполіції - Гройсман

Кабмін знайде гроші для Нацполіції - Гройсман

1262
Укрінформ
Уряд проведе об'єктивну оцінку фінансових потреб правоохоронної системи країни та знайде необхідні ресурси для фінансування Національної поліції, у тому числі її матеріально-технічного забезпечення.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час розширеного засідання колегії МВС України.

"Хочу вас запевнити у тому, що ми знайдемо усі необхідні ресурси, щоб забезпечити належний рівень фінансування, а також матеріально-технічні засоби для Національної поліції. Мене цікавить сектор безпеки - це найголовніше. Усі ті служби у Національній поліції, які зорієнтовані на людину, її безпеку і на підтримку, усі будуть забезпечені належним чином", - заявив Прем’єр-міністр.

Гройсман зауважив, що у 2017 та 2018 році уряд забезпечить об'єктивний підхід до оцінки та фінансування потреб.

"Я би хотів, щоби ви мали нормальне забезпечення, нормальну зброю, все, що потрібно для технічних засобів і правильний соціальний пакет. Підвищення заробітної плати - це крок, який говорить про те, що ми думаємо, як підтримати сьогодні працівників Національної поліції, і вже взяли за основу карний розшук", - зазначив Гройсман.

Він запевнив, що ресурсів для підтримки співробітників слідства, дільничних поліцейських, спеціальних підрозділів – "буде достатньо", тому важливо ефективно використати кошти, побудувати систему мотивації усередині Національної поліції та забезпечити доброзичливе ставлення до людини і до підприємця на місцях.

Глава уряду подякував за службу тим правоохоронцям, хто по-справжньому вболіває за свою справу та сумлінно виконує роботу, та нагородив співробітників МВС.

"За кожним нагородженим сьогодні зброєю стоїть реальне розкриття злочинів. Кожен працює цілодобово над тим, щоб знайти злочинця і його покарати. Це дуже складна робота, дуже небезпечна", - зазначив Гройсман.

Як повідомлялося, очільник Нацполіції України Сергій Князєв заявив, що на потреби Національної поліції України у 2017 році необхідно виділити 4 млрд 150 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-