Порошенко хоче створити Центри психологічної реабілітації з "нескореними"

Порошенко хоче створити Центри психологічної реабілітації з "нескореними"

1539
Ukrinform
В Україні створять Центри з психологічної реабілітації учасників АТО. Наразі в Києві за участю трастових фондів НАТО розробляються відповідні програми. 

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу в неділю на церемонії оголошення української збірної на "Іграх нескорених", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Коли я зустрічався в Латвії з нашими пораненими, які там проходять лікування, я отримав дуже хвилюючу пропозицію. А чому ми з українських "нескорених" не створимо Центри з психологічної реабілітації, щоб вони своїм рухом, своїм драйвом заряджали всіх демобілізованих, поранених... Я дуже дякую хлопцям за цю ініціативу і хочу наголосити, що ми разом з трастовими фондами НАТО спільно розробляємо програми реабілітації українських військових, в тому числі і психологічної реабілітації", - сказав Порошенко.

Як відомо, у вересні до Торонто на "Ігри нескорених" прибудуть 550 бійців із 17 країн. Україна на цих змаганнях буде представлена вперше - у її збірній буде п'ятнадцять учасників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-