Нацрада перевірить чотири канали групи

Нацрада перевірить чотири канали групи "Інтер"

Укрінформ
Національна рада з телебачення і радіомовлення на засіданні в четвер призначила позапланові перевірки чотирьох телеканалів, що входять до медіа-холдингу "Inter Media Group": "Інтер", НТН, "Піксель" та "Enter-фільм".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нацрада двічі на рік моніторить кількість передач європейського виробництва, а також США і Канади. Вони повинні становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення. Також не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення мають становити передачі українського виробництва. На чотирьох телеканах - "Інтер", НТН, "Піксель" та "Enter-фільм" - ми знайшли порушення цієї норми", - сказав голова Нацради Юрій Артеменко.

Він уточнив, що на телеканалі "Інтер" впродовж тижня (з 13 по 19 лютого) в проміжках часу між 7:00 і 23:00 замість 70% було 57% обсягу європейських програм, на НТН - також 57%, і частка передач українського виробництва - 32% замість 50%. На телеканалі "Піксель" частка передач українського виробництва  - 25% замість 50%. На "Enter-фільм" частка передач українського виробництва - 22% замість 50%, 37% передач європейського виробництва замість 70%.

Як зазначив член Нацради Сергій Костинський, Нацрада провела тижневі моніторинги ефіру всіх 27 загальнонаціональних телеканалів, які здійснюють аналогове та цифрове мовлення. Більшість телеканалів дотримуються законодавства, порушення виявили лише на телеканалах групи "Інтер".

"Якщо позапланова перевірка доведе порушення, будуть застосовані санкції", - сказав Костинський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-