Уряд не подаватиме в суд на НКРЕКП через газ – Рева

Уряд не подаватиме в суд на НКРЕКП через газ – Рева

2053
Ukrinform
Уряд не буде подавати в суд на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо скасування закону про енергетичного регулятора.

Про це в ефірі одного з телеканалів у понеділок заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я думаю, що у нас не буде необхідності подавати в суд на Нацкомісію (Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, - ред.). Я думаю, що ми абсолютно спокійно тепер сядемо, розберемося і зробимо так, щоб люди не постраждали», - заявив міністр.

Він зазначив, що два державних органи не мають між собою судитися.

«Я не думаю, що це добра штука, коли між собою два державних органи судяться. Я думаю, що якщо у нас є голова на плечах, здоровий глузд і розуміння, то ми завжди знайдемо спільну мову», - підсумував Рева.

Як повідомляв Укрінформ, 28 березня НКРЕКП встановила для населення і промислових споживачів тарифи за користування приєднаними газорозподільчими потужностями та транспортування газу. Відповідний тариф буде вилучений з чинної ціни на газ для населення, яка, відповідно до рішення Кабінету міністрів, становить 6879 грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ). Новий тариф буде сплачуватися щомісячно, окремо від оплати газу як товару.

Водночас, за словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, збільшення є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів. Особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках.

Гройсман заявив, що направить офіційне звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики, щоб вона переглянула рішення про запровадження абонплати за газ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-