Українці побили рекорд поїздок до Туреччини

Українці побили рекорд поїздок до Туреччини

Укрінформ
Кількість українських туристів у Туреччині у 2016 році перевищила мільйон осіб, і Україна увійшла в ТОП-10 країн-лідерів турпотоку в цю країну.

Про це заявив радник Міністерства культури і туризму Туреччини Бакі Алчакар, передає сайт finance.ua.

Він зазначив, що кількість українських туристів у Туреччині у 2016 році досягла 1,045 млн осіб, і Україна увійшла в ТОП-10 країн-лідерів турпотоку в цю країну, показавши приріст 47,91% порівняно з 2015 роком. Україна посіла шосте місце, обігнавши Нідерланди, Росію, Азербайджан і Грецію.

Найпопулярнішими у українських відпочивальників залишаються курорти регіонів Анталія і Мугла, а також поїздки в Стамбул.

Алчакар зазначив, що рекордні показники 2016 року дають всі підстави очікувати подальшого зростання цього року.

Представник Туреччини також торкнувся теми блокування популярного сервісу booking.com у Туреччині. За словами Алчакара, рішення про блокування роботи сайту винесено судом як запобіжний захід в ході судового спору про порушення конкуренції на внутрішньому ринку Туреччини.

«Це безпрецедентний випадок, коли подібні заходи вживаються проти такої великої міжнародної компанії. Впевнений, що судова суперечка буде найближчим часом завершена. Однак хочу заспокоїти гостей нашої країни. Всі броні, виконані за межами Туреччини, будуть чинними», – заявив Бакі Алчакар.

Фото: coraltravel.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-