У НАЗК дали настанови декларантам-новачкам

У НАЗК дали настанови декларантам-новачкам

2243
Ukrinform
Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які вперше подають щорічні декларації, мають це зробити до 1 травня.

Такі зміни передбачені опублікованими сьогодні змінами до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб", повідомляє сайт НАЗК.

“Сьогодні опубліковано Закон України від 23 березня 2017 року № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Вже сьогодні можна дійти таких висновків:

Для осіб, які вже подавали електронні декларації, термін подання декларації за 2016 рік не змінився, тобто, до 1 квітня 2017 року; для осіб, які вперше подають щорічні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, строк подання декларації Законом подовжено до 1 травня 2017 року”, - йдеться у повідомленні.

Крім того, передбачено, що особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів електронного декларування, подаватимуть декларації за 2017 рік до 1 квітня 2018 року.

“Триває робота над детальним аналізом Закону, який набирає чинності завтра, 30 березня 2017 року, і за її результатами одразу будуть надані детальні коментарі”, - повідомили в НАЗК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>