В рейтингу ООН з людського розвитку Україна втратила майже 30 позицій

В рейтингу ООН з людського розвитку Україна втратила майже 30 позицій

Доповідь
Укрінформ
За рік Україна опустилася в рейтингу ООН з людського розвитку з 55 на 84 місце.

Про це свідчить доповідь Програми розвитку ООН (ПРООН) про розвиток людського потенціалу за 2016 рік.

Згідно з опублікованими даними, Україна входить в рейтинг держав з високим рівнем людського розвитку. Водночас країна погіршила свої позиції порівняно з 2015 роком на 29 пунктів. Україна поділяє 84 місце в цьому розділі рейтингу з Вірменією, яка за рік опустилася з 61 позиції. Очолює цей розділ Білорусь, яка за рік опустилася з 32 на 52 місце.

Десятка країн, яка очолює рейтинг, а також розділ "Країни з дуже високим рівнем розвитку" виглядає так (по низхідній): Норвегія, Швейцарія, Австралія, Німеччина, Сінгапур, Нідерланди, Ірландія, Ісландія, Канада, США.

Найближчі сусіди України в рейтингу займають такі позиції: Словенія - 25, Чехія - 28, Польща - 34, Литва - 37, Угорщина - 43, Росія - 49, Румунія - 50, Молдова - 107.

Рейтинг держав визначався за такими показниками, як очікувана тривалість життя, тривалість навчання і валовий національний дохід на душу населення, рівень соцзахисту, показники здоров'я і культурного розвитку населення, стан злочинності, охорони довкілля, участі людей в ухваленні рішень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-