До лав ЗСУ цьогоріч записалися вже сім тисяч українців - Порошенко

До лав ЗСУ цьогоріч записалися вже сім тисяч українців - Порошенко

Укрінформ
Невідомо як би склалась доля України, якби не добровольці, які золотими літерами вписані в успішні операції зі звільнення української землі від загарбників.

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з добровольцями, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Якби не добра воля найкращих синів і доньок країни, то не відомо як би склалася доля держави. Золотими літерами добровольці були вписані в успішні операції зі звільнення української землі від загарбників”, - зазначив Порошенко.

Він нагадав, що на початку агресії – 13 березня 2014 року – багато українців добровільно визвалися боронити державу, цілими сотнями з Майдану перебазовувалися у підготовчий центр у Нових Петрівцях.

Президент наголосив, що найкращі добровольчі батальйони Збройних сил, тодішньої міліції, новоствореної Національної гвардії протистояли ворогу при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але маючи підтримку волонтерів та тверду волю до перемоги.

Глава держави підкреслив, що традиції добровольців були закладені у новітню українську армію, яка за останні роки значно змінилася – інші умови, зброя, вишкіл, медичне забезпечення, техніка. “Єдине, що залишилося тим самим – любов до України, віра у перемогу і підтримка людей”, - сказав Порошенко

За словами Президента, лише з початку цього року 7 тисяч українців записалися до лав ЗСУ.

“Хотів би, щоб ми сьогодні згадали тих, чиїми іменами названі вулиці у наших містах, селах, названі школи, літаки, бойові кораблі, бо на їхньому прикладі будуть виховуватися покоління захисників Вітчизни”, - підкреслив Глава держави. 

Президент подякував тим, хто нині працює в Національній поліції, служить у Національній гвардії та Збройних силах, займає активну громадянську позицію в цивільному житті. 

“Ви зараз дуже потрібні. Необхідні єдність та рішуча протидія спробам ворога, який зрозумівши неможливість подолати нас на фронті, (намагається – ред.) дестабілізувати ситуацію зсередини. Дякую кожному з вас за принципово тверду і чітку громадянську позицію та низькій уклін кожному з вас”, - наголосив Глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-