Постраждалі шахтарі

Постраждалі шахтарі "Степової" та родини загиблих отримали допомогу

Укрінформ
Постраждалим унаслідок вибуху на шахті "Степова" у Львівській області та сім’ям загиблих виплатили адресну допомогу з обласної скарбниці.

Про це повідомляє департамент соціального захисту населення Львівської ОДА.

"По 100 тисяч гривень виплатили 8 родинам загиблих, по 60 тисяч гривень перерахували 9 тяжко пораненим гірникам, по 40 тисяч – 8 шахтарям середнього ступеня тяжкості, а також 6 легко пораненим – по 20 тисяч гривень", - зазначив т.в.о директора департаменту Віктор Степанюк.

Зазначається, що загальна сума для виплати одноразової адресної допомоги становить 1 мільйон 780 тисяч гривень. Гроші виділили з обласного бюджету на сесії Львівської обласної ради 7 березня.

Крім того, ДП "Львіввугілля" відкрило благодійний рахунок для допомоги постраждалим шахтарям "Степової".

Номер рахунку:

р/р 26000301079428 у Львівська Філія ОУ АТ "Ощадбанк"

МФО 325796

ЗКПО 20847974

Як повідомлялось, 2 березня на шахті № 10 «Степова» ДП «Львіввугілля» стався вибух, внаслідок якого загинули восьмеро шахтарів. До опікового центру 8-ї комунальної лікарні Львова після надання першої допомоги у Червоноградській міській лікарні доставили 23 гірники, які зазнали травм унаслідок вибуху. За даними медиків, 9 гірників досі перебувають у тяжкому стані, 8 - у стані середньої тяжкості, а 6 осіб - у легкому стані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-