Флешмоб «Global Shevchenko» сьогодні пройде у 25 країнах

Флешмоб «Global Shevchenko» сьогодні пройде у 25 країнах

3097
Ukrinform
В київському парку ім.Тараса Шевченка 9 березня відбудеться акція «Global Shevchenko» у рамках флешмобу, присвяченого дню народження Кобзаря.

Про це повідомляється на сайті ВО «Батьківщина».

«У четвер, 9 березня, о 15:30 в парку ім. Тараса Шевченка у Києві розпочнеться акція «Global Shevchenko», присвячена дню народження Великого Кобзаря. А о 16:00 сотні киян одночасно зачитають вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду...)», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подібні читання в цей же час пройдуть в Ризі, Буенос-Айресі, Баку, Празі, Одесі, Маріуполі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Ужгороді, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях, Миколаєві та багатьох інших містах.

Організатори акції у форматі фотосушки представлять близько 200 фотографій учасників міжнародного флешмобу «Global Shevchenko», який протягом лютого-березня проходив по всьому світу.

«Учасники акції робили фото та селфі біля пам'ятників Тарасові Шевченку у своїх містах. На даний момент до флешмобу «Global Shevchenko» вже долучились понад 3500 учасників із 25 країн світу та 132 населених пунктів України. Зокрема, це учасники з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Данії, Йорданії, Канади, Китаю, Куби, Латвії, Литви, Македонії, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Словенії, США, Угорщини, Франції, Хорватії та Чехії», - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>