Солом'янський суд: засідання триває, Насіров сидить біля адвокатів

Солом'янський суд: засідання триває, Насіров сидить біля адвокатів

Фото
Укрінформ
Солом'янський районний суд міста Києва продовжує розгляд клопотання САП стосовно обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

В судовому засіданні головує суддя Олександр Бобровник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

В залі суду Насіров сидить на лавці біля своїх адвокатів.

Наразі в судовому засіданні обговорюється питання за ініціативою адвокатів про визначення, чи може Насіров брати участь в судовому засіданні.

Раніше прокурор САП Андрій Перов повідомив журналістам, що після відмови у відводі судді прокуратура буде наполягати на мірі запобіжного заходу для Насірова у вигляді взяття під варту або як альтернативу - заставу у розмірі 2 млрд гривень.

"Після даної заяви про відвід судді, в задоволені якої було відмовлено, ми продовжимо далі підтримувати клопотання, яке ми погодили, щодо обрання запобіжного заходу... В клопотанні, яке погоджено процесуальним керівником, визначено розмір застави, який ми прохаємо обрати в якості альтернативи тримання під вартою у розмірі, який відповідає збиткам завданим злочином, він складає 2 мільярди гривень", - сказав він.

При цьому прокурор заявив, що у перерві між судовими засіданнями прокуратура не має законодавчих підстав утримувати або обмежувати право Насірова на пересування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-