SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Солом'янський суд: засідання триває, Насіров сидить біля адвокатів - 06.03.2017 13:09 — Новини Укрінформ
Солом'янський суд: засідання триває, Насіров сидить біля адвокатів

Солом'янський суд: засідання триває, Насіров сидить біля адвокатів

Фото
2565
Ukrinform
Солом'янський районний суд міста Києва продовжує розгляд клопотання САП стосовно обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

В судовому засіданні головує суддя Олександр Бобровник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

В залі суду Насіров сидить на лавці біля своїх адвокатів.

Наразі в судовому засіданні обговорюється питання за ініціативою адвокатів про визначення, чи може Насіров брати участь в судовому засіданні.

Раніше прокурор САП Андрій Перов повідомив журналістам, що після відмови у відводі судді прокуратура буде наполягати на мірі запобіжного заходу для Насірова у вигляді взяття під варту або як альтернативу - заставу у розмірі 2 млрд гривень.

"Після даної заяви про відвід судді, в задоволені якої було відмовлено, ми продовжимо далі підтримувати клопотання, яке ми погодили, щодо обрання запобіжного заходу... В клопотанні, яке погоджено процесуальним керівником, визначено розмір застави, який ми прохаємо обрати в якості альтернативи тримання під вартою у розмірі, який відповідає збиткам завданим злочином, він складає 2 мільярди гривень", - сказав він.

При цьому прокурор заявив, що у перерві між судовими засіданнями прокуратура не має законодавчих підстав утримувати або обмежувати право Насірова на пересування.

Судове засідання у справі Романа Насірова. Фото: Данііл Шамкін. Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-