Депутати з Чугуєва просять не скасовувати 8 Березня, 1 Травня і День Перемоги

Депутати з Чугуєва просять не скасовувати 8 Березня, 1 Травня і День Перемоги

Укрінформ
Депутати Чугуївської міськради написали звернення до Президента України, прем'єр-міністра і голови Верховної Ради із закликом відхилити законопроекти, що скасовують свята 8 Березня, 1 Травня і День Перемоги.

Фото звернення викладене на сторінці "Типовий Чугуїв" у Facebook.

"Ми, депутати міськради, вважаємо, що скасування 8 Березня - це прагнення поставити під сумнів повагу до прав жінок, а скасування 1 Травня - спроба заборони українським трудящим їх соціального свята", - йдеться у повідомленні.

Депутати, за їх словами, також незгодні із скасуванням вихідного в День Перемоги.

"Скасувати свято Великої Перемоги - це зрадити не лише нині живих ветеранів-фронтовиків, це означає зрадити святі могили героїв-переможців, які заплатили за Перемогу над фашизмом найдорожчою ціною - власним життям", - йдеться у зверненні.

Звернення, стало відомо, підписали 23 із 34-х депутатів Чугуївської міськради  з фракцій "Центр", "Наш край", "Блок Петра Порошенка" і "Відродження".

Як повідомляв раніше Укрінформ, у грудні 2015 р. в Чугуївській міськраді депутати відмовилися виконувати державний Гімн України на початку кожної сесії, пропонуючи його виконання тільки на першій та останній сесіях. Під тиском громадськості депутати все ж узаконили виконання Гімну України і Гімну Чугуєва на кожній сесії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-