Росія винна в катастрофі з соцвиплатами на окупованому Донбасі - Розенко

Росія винна в катастрофі з соцвиплатами на окупованому Донбасі - Розенко

Укрінформ
Через невиконання Мінських угод Росією і підконтрольними їй бойовиками так званих "ЛНР" і "ДНР", Україна не може відновити виплати пенсій та соціальних допомог на окуповані території. 

Про це під час інтернет-конференції заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

«Мінські угоди сьогодні не виконуються з боку Росії і терористів. Вони не хочуть навіть припиняти вогонь.  Терористи і російські війська, які захопили частину нашої території, позбавили нас можливості виплачувати українські пенсії, соцдопомоги тощо на захоплених ними територіях. Це повністю їхня відповідальність за ті катастрофічні соціальні проблеми і гуманітарну кризу, яка сьогодні є на окупованих територіях», - сказав Розенко.

За його словами, українські громадяни, які залишились на непідконтрольних Україні територіях, мають право на пенсійне забезпечення, але виплати можуть відновитися тільки за умови повного очищення від терористів територій Донбасу.

«Коли ми очистимо окуповані території від російських військ і підконтрольних Росії бойовиків, люди отримають всі свої виплати в повному обсязі. Сьогодні ми маємо можливість виплачувати пенсії і соціальні допомоги лише тим людям, які переїжджають на постійне місце проживання на підконтрольну українській владі територію», - наголосив Розенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-