У Ризькій Українській школі відбулася презентація «Микити Кожум’яки»

У Ризькій Українській школі відбулася презентація «Микити Кожум’яки»

Фото
Укрінформ
Презентація українського мультфільму повного метру «Микита Кожум’яка» відбулася 3 березня в Ризькій Українській середній школі.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Для прокату в Латвії «Микиту Кожум’яку» дубльовано двома мовами (латиською, російською). Але за ініціативи місцевої громади, перш за все Наталі Шилової, латвійська презентація мультфільму пройшла українською мовою - в Ризькій Українській середній школі. Спеціально для української діаспори продюсер стрічки Дмитро Белінський надав українську версію фільму. Презентація відбулася за підтримки Посольства України в Латвії.

На перегляд фільму приїхали представники діаспори з різних місць країни. На початку презентації діти 1 класу школи виконали народну пісню «По дорозі жук, жук». Після перегляду діти фотографувалися з ростовими фігурами героїв картини, яких було спеціально привезено до Риги.

Нагадаємо, що в Україні прем'єра мультфільму відбулася 13 жовтня 2016 року. Після успіху на Батьківщині картину було куплено для прокату в понад 60 країн в тому числі, в Латвію.

«Микита Кожум’яка» виготовлений українською анімаційною студією "Panama Grand Prix". Спецефекти до мультфільму допомагали створювати спеціалісти, які працювали над світовими блокбастерами ("Форсаж-6", "Гра престолів" та "Аліса у Задзеркаллі").

Варто зазначити, що особливо багато бажаючих взяти «Микиту Кожум’яку» для прокату було в Латинській Америці. Не в останню чергу це пов’язано з надзвичайно яскравою, видовищною картинкою мультфільму та його сюжетом, не тільки напруженим, а й дуже зворушливим.

Фото: Олег Кудрін та з архіву Посольства України в Ризі

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-