В Україні можуть з’явитися соціальні інспектори

В Україні можуть з’явитися соціальні інспектори

Укрінформ
Уряд підготував законопроект про створення в Україні інституції соціальних інспекторів, які контролюватимуть працівників служб соціального захисту населення.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час засідання колегії Мінсоцполітики, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Спільно зі Світовим банком (реконструкції та розвитку - Ред.) підготовлено урядовий законопроект про соціальних інспекторів. Було схвалено урядом і направлено у Верховну Раду”, - сказав Рева.

За його словами, планується, що соціальні інспектори надаватимуть допомогу і контролюватимуть органи соціального захисту населення на місцях на предмет дотримання вимог нормативних документів.

“Соціальні інспектори - це не люди, які ходитимуть до наших отримувачів допомоги (соцдопомоги - Ред.). Це - невеличка структура, яка налічуватиме не більше 20 - максимум 25 осіб в регіоні, яка підпорядковуватиметься Міністерству соціальної політики і виконуватиме контрольну функцію щодо тих, хто працює з людьми”, - пояснив міністр

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-