Глава НАЗК у лютому отримала понад 100 тисяч зарплати

Глава НАЗК у лютому отримала понад 100 тисяч зарплати

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило дані про розмір заробітної плати керівництва агенства  за лютий 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК у відповідь на інформаційні запити щодо нарахувань та виплат, проведених членам Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Зарплата голови НАЗК Наталії Корчак за лютий 2017 року становила 101 400 гривень:  посадовий оклад  - 40 560 гривень, надбавка за вислугу років –  20 280 гривень,  надбавка за інтенсивність праці –  40 560 гривень", - йдеться у повідомленні.

Заступник голови Національного агентства Руслан Радецький та члени  органу Руслан Рябошапка і Олександр Скопич отримали за лютий поточного року заробітну плату в однаковому розмірі - 76 440 гривень.

У НАЗК нагадали, що частина друга статті 52 Закону України "Про запобігання корупції" зобов’язує декларанта внести зміни до Реєстру декларацій у разі суттєвої зміни в майновому стані, а саме, у разі  отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 1 січня 2017- 80 тис. гривень).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-