Шкіряк хоче заблокувати в Україні "ВКонтакте" та "Одноклассники"

Шкіряк хоче заблокувати в Україні "ВКонтакте" та "Одноклассники"

Відео
15165
Ukrinform
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк хоче заблокувати в Україні російські соціальні мережі "ВКонтакте" та "Одноклассники" у зв'язку з тим, що вони є основним розповсюджувачем антиукраїнського контенту з подачі ФСБ РФ.

Про це він заявив у четвер на брифінгу у Головному управлінні Нацполіції України у місті Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Хочу наголосити про те, що ми вважаємо, що 2017 рік має стати роком захисту інформаційного простору України від впливу російської пропаганди. І особисто я переконаний, що одним з перших рішень повинно стати блокування російських соціальних мереж "ВКонтакте" та "Одноклассники", які сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спецслужбами", - сказав Шкіряк.

Він сподівається, що Міністерство освіти і науки України також долучиться до цього процесу і буде пояснювати через викладачів у школах, вихователів, психологів про шкідливість для українських учнів бути користувачем саме цих двох соціальних мереж.

"Сьогодні ми споглядаємо, що вони є основними продукувачами цього антиукраїнського контенту, який розповсюджується в Інтернеті", - підкреслив радник міністра внутрішніх справ.

Шкіряк розповів, що російські спецслужби створюють у соцмережах так звані патріотичні сторінки, на яких розповсюджують за вказівкою ФСБ РФ заклики, направлені на підрив української державності. Зокрема, він повідомив, що протягом останніх кількох днів в російських соцмережах "ВКонтакте" та "Одноклассники" відкрито розповсюджуються заклики про третій Майдан, де лунають гасла, щоб "патріоти" України приходили на вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні із зареєстрованою зброєю.

"Ці заклики є відкритою ганебною провокацією російських спецслужб проти української державності, як і власне будь-які заклики щодо повалення конституційного ладу і щодо відкритого збройного протистояння всередині України", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-