SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Проект "Шлюб за добу" став національним - Петренко - 14.02.2017 17:23 — Новини Укрінформ
Проект "Шлюб за добу" став національним - Петренко

Проект "Шлюб за добу" став національним - Петренко

Фото
1148
Ukrinform
Пілотний проект "Шлюб за добу", ініційований рік тому Міністерством юстиції, можна вважати національним.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час брифінгу в НСК "Олімпійський", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз я можу офіційно сказати, що це вже не пілотний, а національний проект. Тому що у понад 20 українських містах українські громадяни і українські молоді пари можуть у будь-який час, коли вони прийняли таке рішення - створити свою сім'ю, і це рішення залежить тільки від них двох, не від бюрократа, не від співробітника Міністерства юстиції, не від черг, а від того, що їхні серця прийняли таке рішення - обрали дату і зареєстрували свої відносини. Створили сім'ю", - заявив міністр юстиції.

За його словами, за період дії пілотного проекту понад 5 тисяч українських пар зареєстрували шлюб за добу.

У Чернігові стартував пілотний проект "Шлюб за добу"

Фото: Виктор Кошмал.

"Ми два тижні тому так само ініціювали перед українським парламентом внести зміни до законодавства для того, щоб ця ініціатива стала нормою і стала частиною українського законодавства, а не пілотним проектом", - зазначив міністр.

Як повідомлялося, зареєструвати шлюб протягом 24 годин у Києві віднині можна буде на Національному спортивному комплексі "Олімпійський". Сьогодні на "Олімпійському" вже зареєстрували свій шлюб три пари. Перші сімейні сертифікати їм вручив міністр юстиції Павло Петренко, який привітав молодят зі створенням їхніх родин.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-