Учителі мають долучитися до розробки навчальних програм - Гриневич

Учителі мають долучитися до розробки навчальних програм - Гриневич

Укрінформ
Академія педагогічних наук втратила монополію на розробку навчальних програм, до процесу має долучитися відповідальне вчительство.

Про це міністр освіти і науки Лілія Гриневич сказала на (не)конференції міні-EdCamp, повідомляє прес-служба МОН.

«Сьогодні Академія педнаук втратила монополію на розробку навчальних програм. Ми переконані, що ядром та агентами змін, від яких найбільше залежить успіх оновлення навчальних програм сьогодні та впровадження реформи "Нова українська школа", є саме вчителі-практики», - сказала Гриневич.

Вона нагадала, що нині влада також хоче закріпити принцип «гроші ходять за дитиною», коли певна кількість коштів на середню освіту зможе бути направлена в тому числі у приватні школи, адже розвивати таку альтернативу державній освіті важливо. «В такому середовищі створюються та плекаються новації. Однак я завжди пам’ятатиму про 60% сільських шкіл в Україні, в яких навчається 1/3 дітей. Ці діти не отримують належного доступу до якісної освіти сьогодні. Тому головне завдання Нової української школи – дати відповідну якість освіти кожному українському школяру», - наголосила міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-