Сервісні центри МВС почали видавати міжнародні посвідчення водія

Сервісні центри МВС почали видавати міжнародні посвідчення водія

3487
Ukrinform
Відтепер у територіальних сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ можна  отримати міжнародне посвідчення водія.

Про це інформує прес-служба МВС.

«Міжнародне посвідчення водія – це нова послуга сервісних центрів МВС, яка ніколи раніше не була доступна в МРЕВ. Отримати міжнародне посвідчення водія можна лише за умови наявності національного посвідчення водія, при цьому національне посвідчення не вилучається. За міжнародними нормами, воно виглядає як невеличка картонна книжечка. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має важливе значення для громадян, що тривалий час перебувають за кордоном» - розповів керівник Головного сервісного центру Владислав Криклій.

Зазначається, що отримання міжнародного посвідчення водія дозволить керувати транспортними засобами на території тих країн, що приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух 1949 року. Раніше національні посвідчення водія давали змогу їздити на авто лише на території країн, що приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року.

Міжнародне посвідчення водія видається на місці, без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки. Вартість послуги становитиме – 34 грн 16 коп.

Для отримання міжнародного посвідчення водія необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС незалежно від місця реєстрації.

Детальніше з наданням послуги можна ознайомитися на сайті, там же знайти і адреси усіх сервісних центрів МВС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>