Генерал-майор: Утримати Авдіївку - це вибити з-під ніг терористів точку опори

Генерал-майор: Утримати Авдіївку - це вибити з-під ніг терористів точку опори

Укрінформ
Начальник київського Військового ліцею імені Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук, який пройшов Іловайськ і в серпні 2014 року утримував позиції на Саур-Могилі, пояснив, чим Авдіївка важлива з тактичної точки зору.

Про це він розповів у інтерв'ю газеті «Новое время».

«Є таке в стратегії поняття як "Операція Анаконда". Тобто - удушення. Тут можуть бути тактичні прийоми, наприклад, блокування. Мета - вибити з-під них точку опори, позбавити підгрунтя, того, що забезпечує їхнє функціонування: починаючи від інформаційних питань, закінчуючи побутово-матеріальними. Контролювати, щоб не було підкріплення, починаючи від місцевого населення і закінчуючи військовим посиленням, за рахунок отримання резервів як людських, так і технічних», - сказав Гордійчук.

Генерал-майор запевнив, що полковник Андрій Соколов, командир 72-ї окремої механізованої бригади, яка зараз утримує позиції в Авдіївці, є справжнім майстром своєї справи і одним із кращих офіцерів ЗСУ.

Гордійчук переконаний, що перемога обов'язково буде за Україною, але для цього потрібно докласти ще багато зусиль та праці.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-