Українці в День Соборності єднали серця й береги

Українці в День Соборності єднали серця й береги

Фоторепортаж
1984
Ukrinform
Живі ланцюги через мости, "живий герб", флешмоби вуличних співів, синьо-жовті кульки в небі...

У небі над Дніпром здійнявся величезний прапор України з синьо-жовтих кульок. Одеса святкувала із вуличними співами – у святковому флешмобі взяли участь вісім хорових колективів. На головній площі Миколаєва люди утворили "живий герб".

 З нагоди Дня Соборності України у столиці відбулася акція "Ланцюг єднання", учасники якої взялися за руки та символічно об'єднали два береги Дніпра на мосту Метро. А на На мосту Патона кияни розгорнули 30-метровий прапор України. (Фото Даніла Шамкіна / Укрінформ)

У Києві відбулася акція "Ланцюг єднання"

В Ужгороді на народному віче перед пам’ятником Тарасу Шевченку, молодь у пам’ять про Акт Злуки розгорнула стометровий державний прапор. Також у День соборності в місті відкрили пам’ятну дошку на честь голови Центральної ради Української Народної Республіки академіка Михайла Грушевського. (Фото Сергія Гудака / Укрінформ)

В Ужгороді відкрили барельєф Михайла Грушевського

У Дніпрі на Соборній площі відкрили меморіального Хреста загиблим за вільну Україну воякам УНР, які полягли у боях проти більшовиків та отамана Махна у 1919 році. (Фото Миколи М'якшикова / Укрінформ) 

Пам'ятний знак на честь Акту злуки УНР та ЗУНР відкрили у Дніпрі

На честь Дня соборності молодь Дніпра організувала флешмоб, в рамках якого у соціальних мережах люди публікували фотографії з прапорами України, додаючи хештег УкраїнаЄдина. Сьогодні відбулася заключна частина цього флешмобу – «Небо над Дніпром!»: люди під державний гімн випустили в небо жовті й блакитні, утворивши великий прапор України. (Фото Миколи М'якшикова / Укрінформ) 

У Дніпрі випустили в небо тисячу жовтих і синіх повітряних кульок

З нагоди Дня Cоборності України черкащани долучилися до традиційної всеукраїнської акції "Ланцюг єднання". Учасники синхронно взялися за руки, утворивши символічний ланцюг. (Фото Ігоря Ткаченка / Укрінфрм)

Черкащани утворили живий ланцюг у День Соборності України

Полтавські активісти також з'єднали живим ланцюгом два береги Ворскли. Дві колони учасників одночасно вирушили з різних кінців мосту поблизу Південного вокзалу та, зустрівшись, утворили символічний живий ланцюг, взявшись за руки. (Фото Сергія Пустовіта / Укрінформ)

Живий ланцюг через Ворсклу утворили в Полтаві

В Одесі біля пам'ятника Дюку де Рішельє відбувся флешмоб з нагоди Дня Соборності України. Учасники вишикувалися на Приморському бульварі, тримаючи прапори всіх областей України. Також було сформовано сонце у вигляді спіралі. У центрі живої фігури опинилися прапори областей України, а "променями" стали люди з державними прапорами в руках. (Фото Сергія Ляшонка / Укрінформ)

Одесити провели флешмоб біля пам'ятника Дюку де Рішельє

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи у Львові відбулося віче з нагоди Дня Соборності України. Також учасники спільно помолилися за Україну. (Фото Альони Ніколаєвич / Укрінформ)

Львів'яни провели віче з нагоди Дня Соборності України

На території столичного парку імені Тараса Шевченка до Дня Соборності України відбулася фінальна частина III міжнародного флешмобу United Ukraine. Під час заходу були презентовані роздруковані фото, на яких зображені учасники флешмобу з різних країн світу. До участі у акції долучилися понад 11 тисяч осіб із 62 країн світу та 214 населених пунктів України. (Фото Юлії Овсяннікової / Укрінформ)

Фінальна частина III міжнародного флешмобу United Ukraine у столиці

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-