Результатом медичної реформи стане збільшення тривалості життя - Кубів

Результатом медичної реформи стане збільшення тривалості життя - Кубів

Укрінформ
Реалізація ухваленої урядом концепції реформи системи охорони здоров'я дозволить не тільки збільшити тривалість життя українців, зробити профілактику хвороб ефективнішою, а також підвищити соціальні стандарти для медиків.

Таку думку перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів висловив на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Минулого тижня ми затвердили концепцію реформи охорони здоров'я, яка широко обговорювалася серед багатьох експертів та громадськості. Результатами змін стане збільшення тривалості життя, профілактика хвороб, а також підвищення соцстандартів для медиків», - сказав Кубів.

За його словами, Кабінет міністрів розробляє чіткий план модернізації України у майбутньому, але вже чимало зроблено зараз.

Зокрема, зазначив Кубів, одним із головних завдань уряду на 2017 рік є забезпечення росту заробітних плат українців, розвиток національної економіки.

З 1 грудня 2016 року соцстандарти були підвищення трохи більше ніж на 10%, а це невеликий, але крок у перед. «Минулого року уряд двічі підвищував соцстандарти та забезпечив їх зростання до 16,1%. З першого січня відбулося зростання мінімальної зарплати до 3 200 грн», - нагадав перший віце-прем'єр-міністр

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-