Проблем зі світлом і теплом на свята не має бути - Гройсман

Проблем зі світлом і теплом на свята не має бути - Гройсман

Укрінформ
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до відповідальних органів та енергопостачальних компаній з проханням забезпечити проходження у штатному режимі новорічних та різдвяних свят, аби громадяни не зіткнулися із такими проблемами, як вимкнення електропостачання або тепла.

Про це він сказав під час наради з питань проходження підприємствами паливно-енергетичного комплексу осінньо-зимового періоду 2016-2017 року у форматі Антикризового енергетичного штабу, повідомляє Урядовий портал

"Я би просив, щоби усі на місцях дали дуже чіткий сигнал - регулятор, обленерго і усі, щоб вони належним чином провели новорічні свята і не залишили людей сам на сам із проблемою. Наполягаю, щоб робота була організована таким чином, щоб було тепло, світло і без будь-яких нештатних ситуацій", - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр обговорив із членами енергетичного штабу проходження опалювального сезону загалом. "Сьогодні потрібно чітко обговорити питання: газ, електроенергія, вугілля, споживання, усі логістичні питання, проблемні питання, які можуть виникати для того, щоб приймати вчасно необхідні рішення. Для мене важливо, щоб люди були зі світлом, електроенергією, теплом, у затишку, у спокої, і це ваш безпосередній обов'язок ці завдання виконувати", - зазначив глава уряду.

 Гройсман наголосив на необхідності вжити всіх заходів для того, щоб країна пройшла стабільно осінньо-зимовий період.

Він заслухав інформацію відповідальних органів щодо стану забезпеченості та споживання енергетичними носіями.

Учасники наради також обговорили проблемні питання, що виникають під час проходження сезону, зокрема щодо погашення боргів за теплоенергію на місцях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-