Уряд презентував структуру Національної стратегії поводження з відходами

Уряд презентував структуру Національної стратегії поводження з відходами

1209
Ukrinform
Кабінет міністрів виніс на широке громадське обговорення принципи та структуру Національної стратегії поводження з відходами.

Презентував документ на прес-конференції по завершенню засідання уряду міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ось вона (стратегія - ред) лежить перед нами у першій редакції. Це доволі великий документ", - сказав Семерак.

За його словами, вперше за 25 років незалежності України на експертне та громадське обговорення виноситься стратегічний документ національного рівня, який визначатиме  державну  політику у сфері поводження з відходами в найближче десятиріччя.

Урядовець також підкреслив, що відсутність цього документа визначено як одну з найбільших перешкод до залучення інвестицій у сферу поводження з відходами.

Нацстратегія встановлює базові принципи управління такими потоками відходів, як  тверді побутові відходи, промислові відходи, небезпечні відходи, будівельні відходи, відходи сільського господарства, електричні та електроні відходи( відпрацьовані батарейки,акумулятори), а також окремі групи відходів(відходи упаковки, медичні відходи)

Як наголосив Семерак, широке обговорення триватиме не менше півтора місяці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-