Сьогодні в Києві пройде 24-й щорічний благодійний ярмарок від 40 посольств

Сьогодні в Києві пройде 24-й щорічний благодійний ярмарок від 40 посольств

4096
Ukrinform
У Києві, в НСК «Олімпійський» 3 грудня пройде 24-й щорічний благодійний ярмарок, організований Міжнародним жіночим клубом Києва (об’єднує дружин дипломатів, експатів, іноземних бізнесменів). Свою участь у заході підтвердили 38 посольств.

Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook.

«Приходьте на 24-ий щорічний благодійний ярмарок. Міжнародна спільнота у Києві допомагає Україні. Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експати, іноземні бізнесмени) організовують Ярмарок, аби зібрати гроші для тих українців, які потребують допомоги. Усі надходження з цього ярмарку підуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, та інших людей, що потребують допомоги», - йдеться у повідомленні.

Як зазначають організатори, на ярмарку посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах національні страви та традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогоднішній день 38 посольств підтвердили свою участь. Буде також продаватися одяг та побутові прилади, декор, книги та багато інших речей, нових, або таких, що були у використанні, проте зберігають гарний стан.

Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика та танці ) з усього світу. Діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння у культурних традиціях. Для цього на Ярмарку буде спеціально облаштований Дитячий куточок.

Вартість вхідного квитка: 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей старших шести років.

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. На сьогодні організація налічує більше 200 учасників з понад 59 країн світу, зокрема об'єднуючи представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок та чоловіків, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів. Попередній, 23-й Ярмарок зібрав 2,4 мільйони гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>