Марина Порошенко в Польщі відвідала конкурс «Людина без кордонів»

Марина Порошенко в Польщі відвідала конкурс «Людина без кордонів»

1462
Ukrinform
Дружина Президента України Марина Порошенко в Польщі відвідала фінальний етап конкурсу «Людина без кордонів». 

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

"В ході офіційного візиту Президента України до Республіки Польща дружина Глави держави Марина Порошенко взяла участь в урочистостях з нагоди нагородження лауреатів ХІІІ конкурсу «Людина без кордонів», який відбувся напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю. Захід проходить під патронатом дружини Президента Польщі Агати Корнхаузер-Дуди", - йдеться в повідомленні.

Дружина Президента України наголосила, що здобутки цих людей з надзвичайною силою духу вселяють віру у власні сили в серця мільйонів людей. 

«Ми маємо поважати та сприймати те, що всі ми різні - але рівні. І саме такі цінності демонструє Європа і, зокрема польський народ. Я щиро вірю у нашу велику силу творити спільне європейське майбутнє», - сказала Марина Порошенко.

Вона також провела зустріч з міністром національної освіти Польщі Анною Залевською. Дружина Президента ознайомила Залевську з власною соціальною програмою «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації» та науково-педагогічним експериментальним проектом по запровадженню інклюзії в Україні. Сторони також обговорили польський досвід у цьому питанні, зокрема, алгоритм розподілу освітньої субвенції для дітей з інвалідністю, які навчаються у загальноосвітніх закладах, проаналізували особливості розробки індивідуальних програм розвитку дитини та розглянули перелік додаткових послуг, які надаються дітям з інвалідністю в інклюзивній школі.

Дружина Президента України відвідала також відкриття виставки "Шукаю, Господи, твоє обличчя (Пс. 27). Ікона в українсько-польському діалозі". Разом із Агатою Корнхаузен-Дудою Марина Порошенко оглянули експозицію виставки ікон у Музеї Єпископату, де представлені досягнення трьох іконографічних пленерів українських та польських іконописців як символ зміцнення українсько-польських відносин та обмін досвідом між творцями сакрального мистецтва.

Як відомо, починаючи з 2003 року конкурс «Людина без кордонів» традиційно проводиться для людей з інвалідністю, чия соціальна активність та позиціонування себе в соціумі є прикладом і джерелом мотивації для подолання бар'єрів у повсякденному житті. За всю історію існування проекту 69 осіб отримали іменний приз - статуетку чи заохочувальні премії. Цього року Марина Порошенко долучилася до привітань та вручила спеціальну нагороду для багаторазової чемпіонки світу й золотої призерки Паралімпійських Ігор Наталії Партики, яку від імені спортсменки отримав тренер польської національної паралімпійської збірної Лукаш Шеліга.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-