Путівника по місцях перебування Франка на Прикарпатті не залишилося в книгарнях

Путівника по місцях перебування Франка на Прикарпатті не залишилося в книгарнях

1497
Ukrinform
В Івано-Франківську презентували  «Путівник по місцях перебування й увічнення пам’яті Івана Франка на Прикарпатті», який пропонує  п’ять туристичних маршрутів стежками Каменяра.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, співавтор видання Володимир Федорак.

«Ми поновили видання «Путівник по місцях перебування й увічнення пам’яті Івана Франка на Прикарпатті». Тут є п’ять туристичних маршрутів стежками Бойківщини, Гуцульщини, обласним центром, Покуттям та Опіллям. В путівнику зібрані конкретні факти, які представляють місця перебування Івана Франка за його життя, та пам’ятники, які поставили Каменяру вже пізніше на Прикарпатті. У ньому ми зібрали історичні довідки та  свідчення очевидців, які спілкувались з Франком в нашій області», - запевняє Федорак.

За його словами, формат путівника невеличкий, він поміститься у кишеню туриста. Наклад - 500 примірників. Втім, цього недостатньо. У книгарнях Івано-Франківська вже не залишилось жодного примірника. Тому до кінця року тираж планують збільшити до 5 тисяч, аби наповнити ним книгарні  і роздати видання у навчальні заклади області.

«Наша мета – популяризувати творчу та життєву спадщину Івана Франка. За цим на Прикарпаття їдуть науковці, філологи, філософи та студенти, які вивчають творчість письменника. Є ще ностальгійний туризм, коли приїжджають люди з усього світу на батьківщину своїх родичів, рідних і з задоволенням відвідують місця Франка, бо знають про нього, як про великого українця», - сказав Федорак і додав, що за останні 10 років музей Франка у Верховинському районі відвідали понад 50 тисяч туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>