Розенко: Маємо сконцентруватися на "маргіналізації ромської спільноти"

Розенко: Маємо сконцентруватися на "маргіналізації ромської спільноти"

1273
Ukrinform
Питання забезпечення прав національних меншин в Україні є одним із пріоритетів діяльності уряду.

Про це під час засідання Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

"Питання забезпечення прав нацменшин є одним із пріоритетів у діяльності уряду, адже це один із факторів забезпечення міжнаціонального миру, соціальної стабільності і розвитку громадянського суспільства в Україні. Особлива увага приділена питанню інтеграції ромської національної меншини. Ми маємо сконцентруватися на окремих заходах, які б стали інструментом подолання такого явища як, зокрема, маргіналізація ромської спільноти", - сказав Розенко, відкриваючи засідання.

Він нагадав, що Стратегія захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року та План заходів з її виконання були затверджені ще у 2013 році, але реалізація плану не мала очікуваного ефекту, оскільки мала здебільшого формальний та декларативний характер. 

Для підвищення ефективності реалізації Стратегії та внесення пропозицій щодо перегляду Плану заходів з реалізації Стратегії, члени Міжвідомчої робочої групи вирішили утворити 5 секторальних підгруп: з питань соціального захисту на охорони здоров'я, з питань освіти і культури, з питань житлового забезпечення, з питань організаційного та інформаційного супроводу та з юридично-правових та фінансових питань.

До складу відповідних підгруп увійдуть представники центральних і місцевих органів влади та представники ромської спільноти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>