Кабмін виділив майже 300 мільйонів гривень на житло сім'ям загиблих в АТО

Кабмін виділив майже 300 мільйонів гривень на житло сім'ям загиблих в АТО

1039
Ukrinform
Кабінет Міністрів України виділив субвенції на місцеві бюджети на будівництво або придбання житла для сімей загиблих учасників АТО на суму 299 млн 970 тисяч гривень.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінсоцполітики.

«Кабмін своїм розпорядженням затвердив розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на придбання житла для сімей загиблих військових, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2016 рік в обсязі 299 970,00 тис. гривень. Саме такі видатки передбачені Законом „Про Державний бюджет України на 2016 рік” за  бюджетною програмою 2511120», - йдеться у повідомленні.

На цю суму, за інформацією обласних та Київської міської держадміністрацій, з урахуванням пропозицій, поданих Міноборони, Держприкордонслужби та Управлінням державної охорони, передбачається закупити 407 квартир.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінетом міністрів України 19 жовтня 2016 року було прийнято постанову № 719 „Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>