Міносвіти змінило правила вступу до вишів у 2017 році

Міносвіти змінило правила вступу до вишів у 2017 році

6393
Ukrinform
У наступному році при вступі до внз абітурієнти будуть подавати 7 заяв на три спеціальності.

Про це йшлося на засідання робочої групі по доопрацюванню умов вступу, яке пройшло в Міністерстві освіти та науки, повідомляє прес-служба відомства.

«7 заяв - це дасть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів», - сказав на засіданні проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров, спираючись на результати анкетування студентів університету з цього питання.

Таким чином, починаючи з 2017 року вступники зможуть обирати 3 спеціальності, за якими зможуть подати 7 заяв до обраних вишів.

Також у 2017 році вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Для вступу в університети обов'язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО - обиратиме університет. Одним з них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.

Вступники із Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачено для пільгових категорій - інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18-ї години 25 липня. У 2017 році прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18-ї години 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до  26 липня, а іспити  - з 21 до 26 липня. Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт - до 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії вступників будуть зараховані до 28 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-